Tim


Vaše kontakt osobe u profco-u

IME: Andreas Deppermann Junior
STAROST: 27
ZANIMANJE: menadžer ljudskih resursa
POZICIJA: upravitelj

Njemačka/Bremen
+49 421 69 69 36 20
deppermann-junior@profco.de

Andreas Deppermann Junior

„Ličo sam proveo osam godina u inostranstvu i znam šta znači napustiti svoju domovinu. Iz tog razloga mi posebno zadovoljstvo predstavlja da budem podrška kandidatima u ostvarenju njihovih ciljeva.”

IME: Merima Hajder
STAROST: 28
ZANIMANJE: germanista
POZICIJA: profesor njemačkog jezika

Njemačka/Bremen
+49 421 69 69 36 20
merima.hajder@profco.de

Merima Hajder

Poznavanje jezika je ključ uspješne integracije. Moj zadatak se sastoji u tome da Vam približim njemački jezik i pripremim Vas na svakodnevni život u novom okruženju. Ponosna sam što sam dio ovog tima i što ću učestvovati u Vašem razvoju i ostvarenju cilja.

Menadžment kvaliteta

Petra Deppermann
Diplomirana medicinska sestra
Njemačka/Bremen
+49 421 69 69 36 20
petra.deppermann@profco.de

Poslovni sekretar

Thorsten Pinnau
Menadžer prodaje osiguranja
Njemačka/Bremen
+49 421 69 69 36 20
thorsten.pinnau@profco.de

Vođa filijale

Selma Čivić
Bosna i Hercegovina / Zenica
+38 762 866 998
selma.civic@profco.de

Profesor njemačkog jezika i književnosti

Vera Bulut
Germanista/Sudski tumač za njemački jezik
Bosna i Hercegovina / Zenica
+38 762 866 998
vera.bulut@profco.de

Profesor njemačkog jezika i književnosti

Asima Đuherić
Germanista/Sudski tumač za njemački jezik
Bosna i Hercegovina / Zenica
+38 762 866 998
asima.djuheric@profco.de

Witt finansijska služba

Klaus Jürgen Witt
Bankar
Njemačka
+49 421 33 500 - 5
www.wittfinanz.com
witt@wittfinanz.com

profco GmbH

Wachtstraße 17-24
28195 Bremen, Njemačka
Telefon: +49 421 69 69 36 20
Telefax:  +49 421 69 67 61 92
eMail: info@profco.de